Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 10.06.2013 > 16:58 Versiunea pentru printare
Luni, 10 iunie 2013, ora 16:58

Subiect vot: Retrimitere la comisie
PL 111/2013 privind aprobarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr.12/2013 pentru reglementarea unor măsuri financiar-fiscale și prorogarea unor termene
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PDL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:134 48 31 12 16 9 6 4 8
- voturi pentru (DA):134 48 31 12 16 9 6 4 8
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Zlati Radu PNL DA
2. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
3. Weber Mihai PSD DA
4. Vulpescu Ioan PSD DA
5. Vreme Valerian - DA
6. Vlădoiu Aurel PSD DA
7. Vlase Petru Gabriel PSD DA
8. Vainer Aurel Minoritati DA
9. Udriște Gheorghe PDL DA
10. Țigăeru Roșca Laurențiu PNL DA
11. Tocuț Dan-Laurențiu PNL DA
12. Toader Mircea-Nicu PDL DA
13. Tîlvăr Angel PSD DA
14. Teodorescu Ioan Viorel PNL DA
15. Teodorescu Cătălin-Florin PDL DA
16. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE DA
17. Tănase Răzvan-Ionuț ND DA
18. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
19. Șoptică Costel PNL DA
20. Șimon Gheorghe PSD DA
21. Șcheau Ion - DA
22. Szabó Ödön UDMR DA
23. Surdu Raluca PNL DA
24. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
25. Sturzu Mihai-Răzvan PSD DA
26. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
27. Stanciu Anghel PSD DA
28. Smarandache Miron Alexandru ND DA
29. Seres Dénes UDMR DA
30. Sefer Cristian-George ND DA
31. Secară Florin Mihail PDL DA
32. Săvoiu Ionuț-Cristian PSD DA
33. Sămărtinean Cornel-Mircea PDL DA
34. Rotaru Răzvan ND DA
35. Roșca Mircea PNL DA
36. Roșca Lucreția PSD DA
37. Roman Cristian-Constantin PDL DA
38. Rățoi Neculai PSD DA
39. Rădulescu Romeo PDL DA
40. Răducanu Ion PSD DA
41. Pușcaș Iacob - DA
42. Popescu Dumitru-Iulian PSD DA
43. Popa Octavian-Marius PNL DA
44. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
45. Oros Nechita-Adrian PNL DA
46. Niță Emil PSD DA
47. Nistor Marioara ND DA
48. Nistor Laurențiu PSD DA
49. Niculescu Dumitru ND DA
50. Nicolae Florian PSD DA
51. Neacșu Marian PSD DA
52. Munteanu Ioan PSD DA
53. Molnar Zsolt UDMR DA
54. Moldovan Iosif UDMR DA
55. Moisii Constantin ND DA
56. Mocanu Vasile PSD DA
57. Mîrza Gavril PSD DA
58. Mircovici Niculae Minoritati DA
59. Mincă Liliana ND DA
60. Mihai Aurelian - DA
61. Melinte Ion ND DA
62. Marocico Ion Minoritati DA
63. Markó Attila-Gabor UDMR DA
64. Marin Gheorghe PSD DA
65. Marcu Viorica PNL DA
66. Manolescu Oana Minoritati DA
67. Manea Victor-Gheorghe PNL DA
68. Longher Ghervazen Minoritati DA
69. Laza-Matiuța Liviu PDL DA
70. Kereskényi Gábor UDMR DA
71. Kerekes Károly UDMR DA
72. Itu Cornel PSD DA
73. Ispir Raluca-Cristina PNL DA
74. Iriza Scarlat PSD DA
75. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
76. Iane Ovidiu-Cristian PSD DA
77. Iane Daniel PNL DA
78. Hrebenciuc Viorel PSD DA
79. Hărău Eleonora-Carmen PNL DA
80. Guran Virgil PNL DA
81. Gudu Vasile PDL DA
82. Grecea Maria ND DA
83. Grama Horia PSD DA
84. Giurescu Dinu ALDE DA
85. Gireadă Dumitru-Verginel PNL DA
86. Ghiveciu Marian PSD DA
87. Gheorghe Tinel PDL DA
88. Geantă Florian Daniel PDL DA
89. Gavrilescu Grațiela Leocadia PNL DA
90. Frăticiu Gheorghe PSD DA
91. Fonta Nuțu ND DA
92. Fejér László-Ődőn UDMR DA
93. Eparu Ion PSD DA
94. Dumitru Ovidiu-Ioan - DA
95. Dumitrache Ileana Cristina PSD DA
96. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
97. Dragomir Maria ND DA
98. Dolha Nechita-Stelian PNL DA
99. Dobrinescu Traian PNL DA
100. Dobre Victor Paul PNL DA
101. Dobre Mircea-Titus PSD DA
102. Dima Toader PSD DA
103. Diaconu Adrian-Nicolae ND DA
104. Delureanu Virgil PSD DA
105. Deaconu Mihai ND DA
106. Dalca Ștefan-Petru ND DA
107. Daea Petre PSD DA
108. Cupșa Ioan PNL DA
109. Cristian Horia PNL DA
110. Cristea Victor PSD DA
111. Crăciunescu Grigore PNL DA
112. Costin Gheorghe PNL DA
113. Cherecheș Florica PNL DA
114. Cernea Remus-Florinel - DA
115. Cătăniciu Steluța-Gustica PNL DA
116. Călin Ion PSD DA
117. Calotă Florică Ică PNL DA
118. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
119. Budurescu Daniel-Stamate PNL DA
120. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
121. Bucur Constantin-Alin - DA
122. Bónis István UDMR DA
123. Bogdănici Camelia-Margareta PDL DA
124. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
125. Blănariu Valentin ND DA
126. Blăjuț Viorel-Ionel - DA
127. Birchall Ana PSD DA
128. Benga Ioan PSD DA
129. Bălan Ion PSD DA
130. Băișanu Ștefan-Alexandru PNL DA
131. Baltă Mihai PSD DA
132. Babuș Radu PSD DA
133. Axente Ioan PSD DA
134. Anton Marin PNL DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 18 ianuarie 2020, 16:28
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro