Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 21.10.2013 > 16:29 Versiunea pentru printare
Luni, 21 octombrie 2013, ora 16:29

Subiect vot: Stabilire timpi dezbatere
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PDL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:180 81 33 22 13 10 8 9 4
- voturi pentru (DA):158 80 33 1 13 10 8 9 4
- voturi împotrivă (NU):21 - - 21 - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:1 1 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adam Ioan PSD DA
2. Adăscăliței Constantin PSD DA
3. Arsene Ionel PSD DA
4. Axente Ioan PSD -
5. Babuș Radu PSD DA
6. Baltă Mihai PSD DA
7. Bălan Ion PSD DA
8. Benga Ioan PSD DA
9. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
10. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
11. Bucur Constantin-Alin PSD DA
12. Călin Ion PSD DA
13. Chiriță Dumitru PSD DA
14. Ciobanu Gheorghe PSD DA
15. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
16. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
17. Cristea Aurelia PSD DA
18. Cristea Victor PSD DA
19. Delureanu Virgil PSD DA
20. Dima Toader PSD DA
21. Dobre Mircea-Titus PSD DA
22. Dolineaschi Andrei PSD DA
23. Dragomir Viorel Marian PSD DA
24. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
25. Drăghici Sonia-Maria PSD DA
26. Eparu Ion PSD DA
27. Florea Daniel PSD DA
28. Ghiveciu Marian PSD DA
29. Gliga Vasile Ghiorghe PSD DA
30. Grama Horia PSD DA
31. Grindeanu Sorin Mihai PSD DA
32. Gust Băloșin Florentin PSD DA
33. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
34. Iane Ovidiu-Cristian PSD DA
35. Intotero Natalia-Elena PSD DA
36. Itu Cornel PSD DA
37. Marcoci Vlad PSD DA
38. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD DA
39. Melinte Ion PSD DA
40. Mitrea Manuela PSD DA
41. Mîrza Gavril PSD DA
42. Mocanu Vasile PSD DA
43. Munteanu Ioan PSD DA
44. Necula Cosmin PSD DA
45. Nichita Cristina PSD DA
46. Nicolae Florian PSD DA
47. Nistor Laurențiu PSD DA
48. Nosa Iuliu PSD DA
49. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
50. Peia Ninel PSD DA
51. Petrache Adrian-Alin PSD DA
52. Petric Octavian PSD DA
53. Podașcă Gabriela-Maria PSD DA
54. Pop Georgian PSD DA
55. Popeangă Vasile PSD DA
56. Popescu Dumitru-Iulian PSD DA
57. Răducanu Ion PSD DA
58. Rădulescu Cătălin-Marian PSD DA
59. Rădulescu Constantin PSD DA
60. Rățoi Neculai PSD DA
61. Resmeriță Cornel-Cristian PSD DA
62. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
63. Solomon Adrian PSD DA
64. Stan Ioan PSD DA
65. Stănescu Alexandru PSD DA
66. Stragea Sorin Constantin PSD DA
67. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
68. Șcheau Ion PSD DA
69. Șimon Gheorghe PSD DA
70. Șova Lucian PSD DA
71. Ștefan Viorel PSD DA
72. Tănase Răzvan-Ionuț PSD DA
73. Tătaru Florin-Cristian PSD DA
74. Tîlvăr Angel PSD DA
75. Traicu Rodin PSD DA
76. Tudorache Daniel PSD DA
77. Tudose Mihai PSD DA
78. Vulpescu Ioan PSD DA
79. Weber Mihai PSD DA
80. Zaharcu Neviser PSD DA
81. Zgonea Valeriu Ștefan PSD DA
1. Andronache Gabriel PNL DA
2. Anton Marin PNL DA
3. Berci Vasile PNL DA
4. Budurescu Daniel-Stamate PNL DA
5. Cherecheș Florica PNL DA
6. Cocei Erland PNL DA
7. Costin Gheorghe PNL DA
8. Crăciunescu Grigore PNL DA
9. Cristian Horia PNL DA
10. Cupă Ion PNL DA
11. Cupșa Ioan PNL DA
12. Dobre Victor Paul PNL DA
13. Dobrinescu Traian PNL DA
14. Dolha Nechita-Stelian PNL DA
15. Dumbrăvanu Paul PNL DA
16. Gireadă Dumitru-Verginel PNL DA
17. Grecea Maria PNL DA
18. Guran Virgil PNL DA
19. Horga Vasile PNL DA
20. Iane Daniel PNL DA
21. Manea Victor-Gheorghe PNL DA
22. Nicolae Alexandri PNL DA
23. Nicolescu Theodor-Cătălin PNL DA
24. Palașcă Viorel PNL DA
25. Popa Octavian-Marius PNL DA
26. Roșca Mircea PNL DA
27. Scarlat George PNL DA
28. Scutaru Adrian George PNL DA
29. Surugiu Iulian-Radu PNL DA
30. Varga Vasile PNL DA
31. Voicu Mihai Alexandru PNL DA
32. Zamfir Daniel-Cătălin PNL DA
33. Zlati Radu PNL DA
1. Bode Lucian Nicolae PDL NU
2. Bogdănici Camelia-Margareta PDL NU
3. Geantă Florian Daniel PDL NU
4. Gheorghe Florin PDL NU
5. Gheorghe Tinel PDL NU
6. Gudu Vasile PDL NU
7. Ialomițianu Gheorghe PDL NU
8. Laza-Matiuța Liviu PDL NU
9. Lubanovici Mircea PDL NU
10. Oltean Ioan PDL NU
11. Paul Maria-Andreea PDL NU
12. Preda Cezar-Florin PDL NU
13. Rădulescu Romeo PDL NU
14. Roman Cristian-Constantin PDL NU
15. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PDL NU
16. Secară Florin Mihail PDL DA
17. Stoica Ștefan-Bucur PDL NU
18. Teodorescu Cătălin-Florin PDL NU
19. Toader Mircea-Nicu PDL NU
20. Turcan Raluca PDL NU
21. Udriște Gheorghe PDL NU
22. Vladu Iulian PDL NU
1. Blănariu Valentin ND DA
2. Caloianu Mario-Ernest ND DA
3. Ciobanu Liliana ND DA
4. Comșa Cornel-George ND DA
5. Dalca Ștefan-Petru ND DA
6. Diaconu Adrian-Nicolae ND DA
7. Fonta Nuțu ND DA
8. Mincă Liliana ND DA
9. Mocioi Niculina ND DA
10. Moisii Constantin ND DA
11. Murgu Neagu ND DA
12. Nistor Marioara ND DA
13. Sefer Cristian-George ND DA
1. Antal István UDMR DA
2. Bónis István UDMR DA
3. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
4. Fejér László-Ődőn UDMR DA
5. Kerekes Károly UDMR DA
6. Kereskényi Gábor UDMR DA
7. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
8. Máté András-Levente UDMR DA
9. Seres Dénes UDMR DA
10. Szabó Ödön UDMR DA
1. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
2. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
3. Grosaru Mircea Minoritati DA
4. Gvozdenovici Slavomir Minoritati DA
5. Merka Adrian-Miroslav Minoritati DA
6. Mircovici Niculae Minoritati DA
7. Vainer Aurel Minoritati DA
8. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
1. Coman Gheorghe ALDE DA
2. Diniță Ion ALDE DA
3. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
4. Florea Damian ALDE DA
5. Giurescu Dinu ALDE DA
6. Ionescu Aurelian ALDE DA
7. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
8. Moldovan Ioan ALDE DA
9. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE DA
1. Dumitru Ovidiu-Ioan - DA
2. Marian Ion Cristinel - DA
3. Mihai Aurelian - DA
4. Tararache Mihai - DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 31 martie 2020, 2:55
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro