Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 21.10.2013 > 16:29 Versiunea pentru printare
Luni, 21 octombrie 2013, ora 16:29

Subiect vot: Stabilire timpi dezbatere
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PDL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:180 81 33 22 13 10 8 9 4
- voturi pentru (DA):158 80 33 1 13 10 8 9 4
- voturi împotrivă (NU):21 - - 21 - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:1 1 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Axente Ioan PSD -
1. Adam Ioan PSD DA
2. Adăscăliței Constantin PSD DA
3. Andronache Gabriel PNL DA
4. Antal István UDMR DA
5. Anton Marin PNL DA
6. Arsene Ionel PSD DA
7. Babuș Radu PSD DA
8. Baltă Mihai PSD DA
9. Bălan Ion PSD DA
10. Benga Ioan PSD DA
11. Berci Vasile PNL DA
12. Blănariu Valentin ND DA
13. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
14. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
15. Bónis István UDMR DA
16. Bucur Constantin-Alin PSD DA
17. Budurescu Daniel-Stamate PNL DA
18. Caloianu Mario-Ernest ND DA
19. Călin Ion PSD DA
20. Cherecheș Florica PNL DA
21. Chiriță Dumitru PSD DA
22. Ciobanu Gheorghe PSD DA
23. Ciobanu Liliana ND DA
24. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
25. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
26. Cocei Erland PNL DA
27. Coman Gheorghe ALDE DA
28. Comșa Cornel-George ND DA
29. Costin Gheorghe PNL DA
30. Crăciunescu Grigore PNL DA
31. Cristea Aurelia PSD DA
32. Cristea Victor PSD DA
33. Cristian Horia PNL DA
34. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
35. Cupă Ion PNL DA
36. Cupșa Ioan PNL DA
37. Dalca Ștefan-Petru ND DA
38. Delureanu Virgil PSD DA
39. Diaconu Adrian-Nicolae ND DA
40. Dima Toader PSD DA
41. Diniță Ion ALDE DA
42. Dobre Mircea-Titus PSD DA
43. Dobre Victor Paul PNL DA
44. Dobrinescu Traian PNL DA
45. Dolha Nechita-Stelian PNL DA
46. Dolineaschi Andrei PSD DA
47. Dragomir Viorel Marian PSD DA
48. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
49. Drăghici Sonia-Maria PSD DA
50. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
51. Dumbrăvanu Paul PNL DA
52. Dumitru Ovidiu-Ioan - DA
53. Eparu Ion PSD DA
54. Fejér László-Ődőn UDMR DA
55. Florea Damian ALDE DA
56. Florea Daniel PSD DA
57. Fonta Nuțu ND DA
58. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
59. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
60. Ghiveciu Marian PSD DA
61. Gireadă Dumitru-Verginel PNL DA
62. Giurescu Dinu ALDE DA
63. Gliga Vasile Ghiorghe PSD DA
64. Grama Horia PSD DA
65. Grecea Maria PNL DA
66. Grindeanu Sorin Mihai PSD DA
67. Grosaru Mircea Minoritati DA
68. Guran Virgil PNL DA
69. Gust Băloșin Florentin PSD DA
70. Gvozdenovici Slavomir Minoritati DA
71. Horga Vasile PNL DA
72. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
73. Iane Daniel PNL DA
74. Iane Ovidiu-Cristian PSD DA
75. Intotero Natalia-Elena PSD DA
76. Ionescu Aurelian ALDE DA
77. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
78. Itu Cornel PSD DA
79. Kerekes Károly UDMR DA
80. Kereskényi Gábor UDMR DA
81. Manea Victor-Gheorghe PNL DA
82. Marcoci Vlad PSD DA
83. Marian Ion Cristinel - DA
84. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
85. Máté András-Levente UDMR DA
86. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD DA
87. Melinte Ion PSD DA
88. Merka Adrian-Miroslav Minoritati DA
89. Mihai Aurelian - DA
90. Mincă Liliana ND DA
91. Mircovici Niculae Minoritati DA
92. Mitrea Manuela PSD DA
93. Mîrza Gavril PSD DA
94. Mocanu Vasile PSD DA
95. Mocioi Niculina ND DA
96. Moisii Constantin ND DA
97. Moldovan Ioan ALDE DA
98. Munteanu Ioan PSD DA
99. Murgu Neagu ND DA
100. Necula Cosmin PSD DA
101. Nichita Cristina PSD DA
102. Nicolae Alexandri PNL DA
103. Nicolae Florian PSD DA
104. Nicolescu Theodor-Cătălin PNL DA
105. Nistor Laurențiu PSD DA
106. Nistor Marioara ND DA
107. Nosa Iuliu PSD DA
108. Palașcă Viorel PNL DA
109. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
110. Peia Ninel PSD DA
111. Petrache Adrian-Alin PSD DA
112. Petric Octavian PSD DA
113. Podașcă Gabriela-Maria PSD DA
114. Pop Georgian PSD DA
115. Popa Octavian-Marius PNL DA
116. Popeangă Vasile PSD DA
117. Popescu Dumitru-Iulian PSD DA
118. Răducanu Ion PSD DA
119. Rădulescu Cătălin-Marian PSD DA
120. Rădulescu Constantin PSD DA
121. Rățoi Neculai PSD DA
122. Resmeriță Cornel-Cristian PSD DA
123. Roșca Mircea PNL DA
124. Scarlat George PNL DA
125. Scutaru Adrian George PNL DA
126. Secară Florin Mihail PDL DA
127. Sefer Cristian-George ND DA
128. Seres Dénes UDMR DA
129. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
130. Solomon Adrian PSD DA
131. Stan Ioan PSD DA
132. Stănescu Alexandru PSD DA
133. Stragea Sorin Constantin PSD DA
134. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
135. Surugiu Iulian-Radu PNL DA
136. Szabó Ödön UDMR DA
137. Șcheau Ion PSD DA
138. Șimon Gheorghe PSD DA
139. Șova Lucian PSD DA
140. Ștefan Viorel PSD DA
141. Tararache Mihai - DA
142. Tănase Răzvan-Ionuț PSD DA
143. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE DA
144. Tătaru Florin-Cristian PSD DA
145. Tîlvăr Angel PSD DA
146. Traicu Rodin PSD DA
147. Tudorache Daniel PSD DA
148. Tudose Mihai PSD DA
149. Vainer Aurel Minoritati DA
150. Varga Vasile PNL DA
151. Voicu Mihai Alexandru PNL DA
152. Vulpescu Ioan PSD DA
153. Weber Mihai PSD DA
154. Zaharcu Neviser PSD DA
155. Zamfir Daniel-Cătălin PNL DA
156. Zgonea Valeriu Ștefan PSD DA
157. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
158. Zlati Radu PNL DA
1. Bode Lucian Nicolae PDL NU
2. Bogdănici Camelia-Margareta PDL NU
3. Geantă Florian Daniel PDL NU
4. Gheorghe Florin PDL NU
5. Gheorghe Tinel PDL NU
6. Gudu Vasile PDL NU
7. Ialomițianu Gheorghe PDL NU
8. Laza-Matiuța Liviu PDL NU
9. Lubanovici Mircea PDL NU
10. Oltean Ioan PDL NU
11. Paul Maria-Andreea PDL NU
12. Preda Cezar-Florin PDL NU
13. Rădulescu Romeo PDL NU
14. Roman Cristian-Constantin PDL NU
15. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PDL NU
16. Stoica Ștefan-Bucur PDL NU
17. Teodorescu Cătălin-Florin PDL NU
18. Toader Mircea-Nicu PDL NU
19. Turcan Raluca PDL NU
20. Udriște Gheorghe PDL NU
21. Vladu Iulian PDL NU

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 29 martie 2020, 8:55
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro