Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 22.04.2015 > 11:09 Versiunea pentru printare
Miercuri, 22 aprilie 2015, ora 11:09

Subiect vot: Aducerea la nr. crt. 4 a PL-x 609/2013 de la nr. crt. 33 din ordinea de zi
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:117 59 34 1 6 6 8 3
- voturi pentru (DA):112 57 33 1 6 5 8 2
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - -
- abțineri:1 - 1 - - - - -
- nu au votat:4 2 - - - 1 - 1

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adăscăliței Constantin PSD DA
2. Alexe Florin-Alexandru PNL DA
3. Andea Petru PSD DA
4. Andronache Gabriel PNL DA
5. Avram Constantin ALDE DA
6. Axente Ioan PSD -
7. Baltă Mihai PSD DA
8. Bălan Ion PSD DA
9. Bărbulescu Daniel-Ionuț PSD DA
10. Bejinariu Eugen PSD DA
11. Benga Ioan PSD DA
12. Berci Vasile PNL DA
13. Bode Lucian Nicolae PNL DA
14. Boghicevici Claudia PNL DA
15. Bónis István UDMR DA
16. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
17. Burlacu Ștefan ND DA
18. Calotă Florică Ică ALDE DA
19. Călin Ion PSD DA
20. Cernea Remus-Florinel - DA
21. Chiriță Dumitru - -
22. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
23. Chirvăsuță Laurențiu PSD DA
24. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
25. Cocei Erland PNL DA
26. Costin Gheorghe PNL DA
27. Cristian Horia PNL DA
28. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
29. Daea Petre PSD DA
30. Delureanu Virgil PSD DA
31. Diaconu Adrian-Nicolae PSD DA
32. Doboș Anton PNL DA
33. Dobre Mircea-Titus PSD DA
34. Dolha Mircea PNL DA
35. Dolha Nechita-Stelian PNL DA
36. Dragomir Maria - DA
37. Dragomir Viorel Marian PSD DA
38. Drăghici Sonia-Maria PSD DA
39. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
40. Dumitru Ioana-Jenica PSD DA
41. Enache Marian PSD DA
42. Eparu Ion PSD DA
43. Erdei Dolóczki István UDMR DA
44. Firczak Gheorghe Minoritati DA
45. Fonta Nuțu PSD DA
46. Frăticiu Gheorghe PSD DA
47. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
48. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
49. Gheorghe Tinel PNL DA
50. Gireadă Dumitru-Verginel PNL DA
51. Gliga Vasile Ghiorghe PSD DA
52. Grama Horia PSD DA
53. Gudu Vasile PNL DA
54. Hărău Eleonora-Carmen PNL DA
55. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
56. Ialomițianu Gheorghe PNL DA
57. Iane Ovidiu-Cristian PSD DA
58. Ibram Iusein Minoritati DA
59. Intotero Natalia-Elena PSD DA
60. Ionescu Aurelian ALDE DA
61. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
62. Ispir Raluca-Cristina PNL DA
63. Itu Cornel PSD DA
64. Laza-Matiuța Liviu PNL DA
65. Lubanovici Mircea PNL DA
66. Lupu Mihai PNL DA
67. Marica Petru-Sorin PSD DA
68. Marin Gheorghe PSD DA
69. Marin Laura PSD DA
70. Marocico Ion Minoritati -
71. Máté András-Levente UDMR DA
72. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD DA
73. Mîrza Gavril PSD DA
74. Mocioi Niculina PNL DA
75. Moisii Constantin PSD DA
76. Moldovan Ioan ALDE DA
77. Moldovan Iosif UDMR DA
78. Muntean Mircia PSD DA
79. Munteanu Ioan PSD -
80. Murgu Neagu PSD DA
81. Nassar Rodica PSD DA
82. Neacșu Marian PSD DA
83. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
84. Niculae Aurel PSD DA
85. Nistor Laurențiu PSD DA
86. Niță Emil PSD DA
87. Nosa Iuliu PSD DA
88. Palașcă Viorel ALDE DA
89. Pambuccian Varujan Minoritati DA
90. Paul Maria-Andreea PNL DA
91. Petric Octavian PSD DA
92. Popa Octavian-Marius PNL DA
93. Răducanu Ion PSD DA
94. Rățoi Neculai PSD DA
95. Roman Cristian-Constantin PNL DA
96. Scarlat George PNL DA
97. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PNL DA
98. Sefer Cristian-George PSD DA
99. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
100. Stan Ioan PSD DA
101. Stănescu Alexandru PSD DA
102. Stragea Sorin Constantin PSD DA
103. Szabó Ödön UDMR DA
104. Șova Lucian PSD DA
105. Ștefan Viorel PSD DA
106. Tămâian Ioan PNL DA
107. Tocuț Dan-Laurențiu ALDE DA
108. Traicu Rodin PSD DA
109. Tudorache Daniel PSD DA
110. Tudorie Violeta PSD DA
111. Udriște Gheorghe PNL DA
112. Varga Lucia-Ana PNL Abținere
113. Vladu Iulian PNL DA
114. Weber Mihai PSD DA
115. Zgonea Valeriu Ștefan PSD DA
116. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
117. Zlati Radu PNL DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 28 februarie 2020, 15:00
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro