Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 10.06.2015 > 11:27 Versiunea pentru printare
Miercuri, 10 iunie 2015, ora 11:27

Subiect vot: Stabilire timpi dezbatere
PL 433/2015 privind aprobarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr.8/2015 pentru modificarea și completarea unor acte normative
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:115 55 39 3 5 4 7 2
- voturi pentru (DA):106 55 31 3 5 4 6 2
- voturi împotrivă (NU):9 - 8 - - - 1 -
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adăscăliței Constantin PSD DA
2. Alexe Florin-Alexandru PNL DA
3. Andronache Gabriel PNL DA
4. Axente Ioan PSD DA
5. Balan Ioan PNL DA
6. Baltă Mihai PSD DA
7. Băișanu Ștefan-Alexandru PNL DA
8. Bălan Ion PSD DA
9. Berci Vasile PNL DA
10. Birchall Ana PSD DA
11. Blăjuț Viorel-Ionel ND DA
12. Bónis István UDMR DA
13. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
14. Burlacu Ștefan ND DA
15. Calimente Mihăiță PNL DA
16. Cernea Remus-Florinel - DA
17. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
18. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
19. Covaci Dorel PSD DA
20. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
21. Cristea Victor PSD DA
22. Dascălu Constantin PNL DA
23. Deaconu Mihai ND DA
24. Delureanu Virgil PSD DA
25. Diaconu Adrian-Nicolae PSD DA
26. Dima Toader PSD DA
27. Dîrzu Ioan PSD DA
28. Doboș Anton PNL DA
29. Dobre Mircea-Titus PSD DA
30. Dobre Victor Paul PNL DA
31. Dobrinescu Traian PNL DA
32. Dragomir Gheorghe PNL DA
33. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
34. Dumitrache Ileana Cristina PSD DA
35. Eparu Ion PSD DA
36. Erdei Dolóczki István UDMR DA
37. Frăticiu Gheorghe PSD DA
38. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
39. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
40. Gheorghe Florin PSD DA
41. Gireadă Dumitru-Verginel PNL DA
42. Grama Horia PSD DA
43. Grecea Maria PNL DA
44. Guran Virgil - DA
45. Gvozdenovici Slavomir Minoritati DA
46. Hărău Eleonora-Carmen PNL DA
47. Holban Titi PSD DA
48. Horga Vasile PNL DA
49. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
50. Ialomițianu Gheorghe PNL DA
51. Iane Ovidiu-Cristian PSD DA
52. Ionescu Aurelian ALDE DA
53. Iordache Florin PSD DA
54. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
55. Itu Cornel PSD DA
56. Lubanovici Mircea PNL DA
57. Marica Petru-Sorin PSD DA
58. Marin Gheorghe PSD DA
59. Marin Laura PSD DA
60. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
61. Melinte Ion PSD DA
62. Mihai Aurelian PNL DA
63. Mihăilă Ioan PSD DA
64. Mircovici Niculae Minoritati DA
65. Mîrza Gavril PSD DA
66. Moldovan Ioan ALDE DA
67. Muntean Mircia PSD DA
68. Munteanu Ioan PSD DA
69. Neacșu Marian PSD DA
70. Necula Cosmin PSD DA
71. Nichita Cristina PSD DA
72. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
73. Niță Emil PSD DA
74. Nosa Iuliu PSD DA
75. Palașcă Viorel ALDE DA
76. Pardău Dumitru PNL DA
77. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
78. Peia Ninel PSD DA
79. Petric Octavian PSD DA
80. Podașcă Gabriela-Maria PSD DA
81. Popa Octavian-Marius PNL DA
82. Popeangă Vasile PSD DA
83. Răducanu Ion PSD DA
84. Rățoi Neculai PSD DA
85. Roman Cristian-Constantin PNL DA
86. Seres Dénes UDMR DA
87. Simedru Dan Coriolan PNL DA
88. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
89. Solomon Adrian PSD DA
90. Stănescu Alexandru PSD DA
91. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
92. Szabó Ödön UDMR DA
93. Șcheau Ion PNL DA
94. Tabugan Ion PSD DA
95. Tămâian Ioan PNL DA
96. Tiuch Cătălin PSD DA
97. Toader Mircea-Nicu PNL DA
98. Tocuț Dan-Laurențiu ALDE DA
99. Traicu Rodin PSD DA
100. Tudorie Violeta PSD DA
101. Udriște Gheorghe PNL DA
102. Varga Vasile PNL DA
103. Vreme Valerian PSD DA
104. Zaharcu Neviser PSD DA
105. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
106. Zlati Radu PNL DA
1. Boghicevici Claudia PNL NU
2. Buican Cristian PNL NU
3. Canacheu Costică PNL NU
4. Galan Constantin ALDE NU
5. Gheorghe Tinel PNL NU
6. Laza-Matiuța Liviu PNL NU
7. Orban Ludovic PNL NU
8. Paul Maria-Andreea PNL NU
9. Vladu Iulian PNL NU

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 25 ianuarie 2020, 16:08
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro