Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 11.11.2015 > 11:30 Versiunea pentru printare
Miercuri, 11 noiembrie 2015, ora 11:30

Poziție pe
ordinea de zi:
6
Subiect vot: amr. 2
PL 693/2015 pentru înființarea, organizarea și funcționarea Agenției Naționale de Administrare a Bunurilor Sechestrate și pentru modificarea și completarea unor acte normative
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:139 61 48 3 8 9 7 3
- voturi pentru (DA):137 60 47 3 8 9 7 3
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:2 1 1 - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
2. Zgonea Valeriu Ștefan PSD DA
3. Zaharcu Neviser PSD DA
4. Voicu Mihai Alexandru PNL DA
5. Vladu Iulian PNL DA
6. Varga Vasile PNL DA
7. Vainer Aurel Minoritati DA
8. Uricec Eugen Constantin PSD DA
9. Urcan Ionaș-Florin PNL DA
10. Udriște Gheorghe PNL DA
11. Țîmpău Radu Bogdan PNL DA
12. Țigăeru Roșca Laurențiu PSD DA
13. Tușa Adriana Diana PNL -
14. Tudorie Violeta PSD DA
15. Tudorache Daniel PSD DA
16. Tocuț Dan-Laurențiu ALDE DA
17. Toader Mircea-Nicu PNL DA
18. Ștefan Viorel PSD DA
19. Șoptică Costel PNL DA
20. Surugiu Iulian-Radu PNL DA
21. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
22. Sturzu Mihai-Răzvan PSD DA
23. Stragea Sorin Constantin PSD DA
24. Stan Ion PSD DA
25. Stan Ioan PSD DA
26. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
27. Simedru Dan Coriolan PNL DA
28. Seres Dénes UDMR DA
29. Sefer Cristian-George PSD DA
30. Rotaru Răzvan ND DA
31. Roman Ioan Sorin PSD -
32. Reuer Elena-Ramona PNL DA
33. Rățoi Neculai PSD DA
34. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL DA
35. Pușcaș Iacob PSD DA
36. Popa Octavian-Marius PNL DA
37. Podașcă Gabriela-Maria PSD DA
38. Peia Ninel PSD DA
39. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
40. Pardău Dumitru PNL DA
41. Pană Adriana-Doina PSD DA
42. Pambuccian Varujan Minoritati DA
43. Orban Ludovic PNL DA
44. Oltean Ioan PNL DA
45. Nosa Iuliu PSD DA
46. Nistor Laurențiu PSD DA
47. Niculescu Dumitru PSD DA
48. Nicolae Florian PNL DA
49. Nichita Cristina PSD DA
50. Nica Nicolae-Ciprian PSD DA
51. Negruț Cornelia ALDE DA
52. Necula Cosmin PSD DA
53. Nassar Rodica PSD DA
54. Munteanu Ioan PSD DA
55. Movilă Petru - DA
56. Molnar Zsolt UDMR DA
57. Moldovan Ioan ALDE DA
58. Mircovici Niculae Minoritati DA
59. Mincă Liliana PSD DA
60. Mihai Aurelian PNL DA
61. Melinte Ion PSD DA
62. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
63. Marin Gheorghe PSD DA
64. Marica Petru-Sorin PSD DA
65. Marcu Viorica PNL DA
66. Manea Victor-Gheorghe PNL DA
67. Laza-Matiuța Liviu PNL DA
68. Khraibani Camelia PSD DA
69. Kereskényi Gábor UDMR DA
70. Kerekes Károly UDMR DA
71. Itu Cornel PSD DA
72. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
73. Intotero Natalia-Elena PSD DA
74. Ibram Iusein Minoritati DA
75. Iane Ovidiu-Cristian PSD DA
76. Ialomițianu Gheorghe PNL DA
77. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
78. Horga Vasile PNL DA
79. Hărău Eleonora-Carmen PNL DA
80. Guran Virgil PNL DA
81. Gudu Vasile PNL DA
82. Grecea Maria PNL DA
83. Grama Horia PSD DA
84. Gireadă Dumitru-Verginel PNL DA
85. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
86. Gheorghe Florin PSD DA
87. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
88. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
89. Galan Constantin ALDE DA
90. Frăticiu Gheorghe PSD DA
91. Firczak Gheorghe Minoritati DA
92. Fejér László-Ődőn UDMR DA
93. Erdei Dolóczki István UDMR DA
94. Eparu Ion PSD DA
95. Dumitru Ioana-Jenica PSD DA
96. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
97. Dragomir Maria - DA
98. Dragomir Gheorghe PNL DA
99. Dobrinescu Traian PNL DA
100. Dobre Victor Paul PNL DA
101. Doboș Anton PNL DA
102. Dîrzu Ioan PSD DA
103. Dima Toader PSD DA
104. Diaconu Adrian-Nicolae PSD DA
105. Delureanu Virgil PSD DA
106. Deaconu Mihai ND DA
107. Dascălu Constantin PNL DA
108. Dalca Ștefan-Petru PSD DA
109. Cupșa Ioan PNL DA
110. Cupă Ion ALDE DA
111. Cristea Victor PSD DA
112. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
113. Costin Gheorghe PNL DA
114. Cocei Erland PNL DA
115. Ciurariu Florin PNL DA
116. Ciuhodaru Tudor PSD DA
117. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
118. Ciobanu Liliana ND DA
119. Chirvăsuță Laurențiu PSD DA
120. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
121. Cherecheș Florica PNL DA
122. Cernea Remus-Florinel - DA
123. Căprar Dorel-Gheorghe PSD DA
124. Călin Ion PSD DA
125. Canacheu Costică PNL DA
126. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
127. Buican Cristian PNL DA
128. Bónis István UDMR DA
129. Boghicevici Claudia PNL DA
130. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
131. Benga Ioan PSD DA
132. Bălan Ion PSD DA
133. Băișanu Ștefan-Alexandru PNL DA
134. Baltă Mihai PSD DA
135. Axente Ioan PSD DA
136. Ardeleanu Sanda-Maria PNL DA
137. Amet Varol Minoritati DA
138. Alexe Costel PNL DA
139. Adăscăliței Constantin PSD DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 6 decembrie 2019, 12:29
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro