Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 11.11.2015 > 11:42 Versiunea pentru printare
Miercuri, 11 noiembrie 2015, ora 11:42

Poziție pe
ordinea de zi:
6
Subiect vot: ama. 121
PL 693/2015 pentru înființarea, organizarea și funcționarea Agenției Naționale de Administrare a Bunurilor Sechestrate și pentru modificarea și completarea unor acte normative
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:123 51 38 3 10 9 9 3
- voturi pentru (DA):104 50 38 3 - 4 7 2
- voturi împotrivă (NU):9 - - - 8 1 - -
- abțineri:9 - - - 2 4 2 1
- nu au votat:1 1 - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Zlati Radu PNL DA
2. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati Abținere
3. Zgonea Valeriu Ștefan PSD DA
4. Zaharcu Neviser PSD DA
5. Voicu Mihai Alexandru PNL DA
6. Vladu Iulian PNL DA
7. Varga Vasile PNL DA
8. Vainer Aurel Minoritati NU
9. Uricec Eugen Constantin PSD DA
10. Udriște Gheorghe PNL DA
11. Țigăeru Roșca Laurențiu PSD DA
12. Tudorie Violeta PSD DA
13. Tocuț Dan-Laurențiu ALDE DA
14. Ștefan Viorel PSD DA
15. Șimon Gheorghe PSD DA
16. Surugiu Iulian-Radu PNL DA
17. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
18. Sturzu Mihai-Răzvan PSD DA
19. Stragea Sorin Constantin PSD DA
20. Stan Ion PSD DA
21. Stan Ioan PSD DA
22. Solomon Adrian PSD DA
23. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
24. Seres Dénes UDMR Abținere
25. Sefer Cristian-George PSD DA
26. Secară Florin Mihail PNL DA
27. Rotaru Răzvan ND DA
28. Roșca Lucreția PSD DA
29. Roman Ioan Sorin PSD DA
30. Roman Gheorghe PNL DA
31. Reuer Elena-Ramona PNL DA
32. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL DA
33. Popeangă Vasile PSD DA
34. Popa Octavian-Marius PNL DA
35. Podașcă Gabriela-Maria PSD DA
36. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
37. Paul Maria-Andreea PNL DA
38. Pardău Dumitru PNL DA
39. Pambuccian Varujan Minoritati Abținere
40. Orban Ludovic PNL DA
41. Niculescu Dumitru PSD DA
42. Nicolae Florian PNL DA
43. Nichita Cristina PSD DA
44. Nica Nicolae-Ciprian PSD DA
45. Negruț Cornelia ALDE Abținere
46. Necula Cosmin PSD DA
47. Nassar Rodica PSD DA
48. Munteanu Ioan PSD DA
49. Movilă Petru - DA
50. Moldovan Ioan ALDE DA
51. Mircovici Niculae Minoritati DA
52. Mincă Liliana PSD DA
53. Mihai Aurelian PNL DA
54. Melinte Ion PSD DA
55. Márton Árpád-Francisc UDMR NU
56. Marin Gheorghe PSD DA
57. Marica Petru-Sorin PSD DA
58. Manolescu Oana Minoritati DA
59. Longher Ghervazen Minoritati Abținere
60. Laza-Matiuța Liviu PNL DA
61. Khraibani Camelia PSD DA
62. Kereskényi Gábor UDMR NU
63. Kerekes Károly UDMR NU
64. Kelemen Hunor UDMR NU
65. Itu Cornel PSD DA
66. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
67. Ibram Iusein Minoritati DA
68. Horga Vasile PNL DA
69. Hărău Eleonora-Carmen PNL DA
70. Guran Virgil PNL DA
71. Gudu Vasile PNL DA
72. Grama Horia PSD -
73. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
74. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
75. Galan Constantin ALDE DA
76. Frăticiu Gheorghe PSD DA
77. Firczak Gheorghe Minoritati Abținere
78. Fejér László-Ődőn UDMR Abținere
79. Erdei Dolóczki István UDMR NU
80. Eparu Ion PSD DA
81. Dumitru Ioana-Jenica PSD DA
82. Dumbrăvanu Paul PNL DA
83. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
84. Dragomir Maria - DA
85. Dobrinescu Traian PNL DA
86. Dobre Victor Paul PNL DA
87. Doboș Anton PNL DA
88. Dima Toader PSD DA
89. Diaconu Adrian-Nicolae PSD DA
90. Delureanu Virgil PSD DA
91. Deaconu Mihai ND DA
92. Cupșa Ioan PNL DA
93. Cupă Ion ALDE DA
94. Cristea Victor PSD DA
95. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
96. Cocei Erland PNL DA
97. Ciurariu Florin PNL DA
98. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
99. Ciobanu Liliana ND DA
100. Cioată Cezar ALDE DA
101. Chirvăsuță Laurențiu PSD DA
102. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
103. Cherecheș Florica PNL DA
104. Cernea Remus-Florinel - Abținere
105. Căprar Dorel-Gheorghe PSD DA
106. Călin Ion PSD DA
107. Cazan Mircea-Vasile PNL DA
108. Buican Cristian PNL DA
109. Bordeianu Dan PSD DA
110. Borbély László UDMR NU
111. Bónis István UDMR NU
112. Boghicevici Claudia PNL DA
113. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
114. Benga Ioan PSD DA
115. Bălan Ion PSD DA
116. Băișanu Ștefan-Alexandru PNL DA
117. Baltă Mihai PSD DA
118. Axente Ioan PSD DA
119. Avram Constantin ALDE Abținere
120. Antal István UDMR NU
121. Andronache Gabriel PNL DA
122. Alexe Costel PNL DA
123. Adăscăliței Constantin PSD DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 7 decembrie 2019, 1:03
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro