Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 11.11.2015 > 11:42 Versiunea pentru printare
Miercuri, 11 noiembrie 2015, ora 11:42

Poziție pe
ordinea de zi:
6
Subiect vot: ama. 121
PL 693/2015 pentru înființarea, organizarea și funcționarea Agenției Naționale de Administrare a Bunurilor Sechestrate și pentru modificarea și completarea unor acte normative
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:123 51 38 3 10 9 9 3
- voturi pentru (DA):104 50 38 3 - 4 7 2
- voturi împotrivă (NU):9 - - - 8 1 - -
- abțineri:9 - - - 2 4 2 1
- nu au votat:1 1 - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Grama Horia PSD -
1. Avram Constantin ALDE Abținere
2. Cernea Remus-Florinel - Abținere
3. Fejér László-Ődőn UDMR Abținere
4. Firczak Gheorghe Minoritati Abținere
5. Longher Ghervazen Minoritati Abținere
6. Negruț Cornelia ALDE Abținere
7. Pambuccian Varujan Minoritati Abținere
8. Seres Dénes UDMR Abținere
9. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati Abținere
1. Adăscăliței Constantin PSD DA
2. Alexe Costel PNL DA
3. Andronache Gabriel PNL DA
4. Axente Ioan PSD DA
5. Baltă Mihai PSD DA
6. Băișanu Ștefan-Alexandru PNL DA
7. Bălan Ion PSD DA
8. Benga Ioan PSD DA
9. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
10. Boghicevici Claudia PNL DA
11. Bordeianu Dan PSD DA
12. Buican Cristian PNL DA
13. Cazan Mircea-Vasile PNL DA
14. Călin Ion PSD DA
15. Căprar Dorel-Gheorghe PSD DA
16. Cherecheș Florica PNL DA
17. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
18. Chirvăsuță Laurențiu PSD DA
19. Cioată Cezar ALDE DA
20. Ciobanu Liliana ND DA
21. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
22. Ciurariu Florin PNL DA
23. Cocei Erland PNL DA
24. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
25. Cristea Victor PSD DA
26. Cupă Ion ALDE DA
27. Cupșa Ioan PNL DA
28. Deaconu Mihai ND DA
29. Delureanu Virgil PSD DA
30. Diaconu Adrian-Nicolae PSD DA
31. Dima Toader PSD DA
32. Doboș Anton PNL DA
33. Dobre Victor Paul PNL DA
34. Dobrinescu Traian PNL DA
35. Dragomir Maria - DA
36. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
37. Dumbrăvanu Paul PNL DA
38. Dumitru Ioana-Jenica PSD DA
39. Eparu Ion PSD DA
40. Frăticiu Gheorghe PSD DA
41. Galan Constantin ALDE DA
42. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
43. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
44. Gudu Vasile PNL DA
45. Guran Virgil PNL DA
46. Hărău Eleonora-Carmen PNL DA
47. Horga Vasile PNL DA
48. Ibram Iusein Minoritati DA
49. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
50. Itu Cornel PSD DA
51. Khraibani Camelia PSD DA
52. Laza-Matiuța Liviu PNL DA
53. Manolescu Oana Minoritati DA
54. Marica Petru-Sorin PSD DA
55. Marin Gheorghe PSD DA
56. Melinte Ion PSD DA
57. Mihai Aurelian PNL DA
58. Mincă Liliana PSD DA
59. Mircovici Niculae Minoritati DA
60. Moldovan Ioan ALDE DA
61. Movilă Petru - DA
62. Munteanu Ioan PSD DA
63. Nassar Rodica PSD DA
64. Necula Cosmin PSD DA
65. Nica Nicolae-Ciprian PSD DA
66. Nichita Cristina PSD DA
67. Nicolae Florian PNL DA
68. Niculescu Dumitru PSD DA
69. Orban Ludovic PNL DA
70. Pardău Dumitru PNL DA
71. Paul Maria-Andreea PNL DA
72. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
73. Podașcă Gabriela-Maria PSD DA
74. Popa Octavian-Marius PNL DA
75. Popeangă Vasile PSD DA
76. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL DA
77. Reuer Elena-Ramona PNL DA
78. Roman Gheorghe PNL DA
79. Roman Ioan Sorin PSD DA
80. Roșca Lucreția PSD DA
81. Rotaru Răzvan ND DA
82. Secară Florin Mihail PNL DA
83. Sefer Cristian-George PSD DA
84. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
85. Solomon Adrian PSD DA
86. Stan Ioan PSD DA
87. Stan Ion PSD DA
88. Stragea Sorin Constantin PSD DA
89. Sturzu Mihai-Răzvan PSD DA
90. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
91. Surugiu Iulian-Radu PNL DA
92. Șimon Gheorghe PSD DA
93. Ștefan Viorel PSD DA
94. Tocuț Dan-Laurențiu ALDE DA
95. Tudorie Violeta PSD DA
96. Țigăeru Roșca Laurențiu PSD DA
97. Udriște Gheorghe PNL DA
98. Uricec Eugen Constantin PSD DA
99. Varga Vasile PNL DA
100. Vladu Iulian PNL DA
101. Voicu Mihai Alexandru PNL DA
102. Zaharcu Neviser PSD DA
103. Zgonea Valeriu Ștefan PSD DA
104. Zlati Radu PNL DA
1. Antal István UDMR NU
2. Bónis István UDMR NU
3. Borbély László UDMR NU
4. Erdei Dolóczki István UDMR NU
5. Kelemen Hunor UDMR NU
6. Kerekes Károly UDMR NU
7. Kereskényi Gábor UDMR NU
8. Márton Árpád-Francisc UDMR NU
9. Vainer Aurel Minoritati NU

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 15 decembrie 2019, 22:59
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro