Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 21.03.2017 > 10:13 Versiunea pentru printare
Marți, 21 martie 2017, ora 10:13

Subiect vot: Modificare ordine de zi
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati
- prezenți:109 56 26 8 2 5 4 8
- voturi pentru (DA):109 56 26 8 2 5 4 8
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
2. Andronache Gabriel PNL DA
3. Andrușcă Dănuț PSD DA
4. Antal István-János UDMR DA
5. Anton Anton ALDE DA
6. Axinte Vasile PSD DA
7. Badea Leonardo PSD DA
8. Bica Dănuț PNL DA
9. Bichineț Corneliu PMP DA
10. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
11. Bodea Marius PNL DA
12. Bontea Vlad PSD DA
13. Botez Mihai-Cătălin USR DA
14. Bran-Voinea Ioana PSD DA
15. Budăi Marius-Constantin PSD DA
16. Buican Cristian PNL DA
17. Burciu Cristina PSD DA
18. Calotă Florică Ică ALDE DA
19. Căciulă Aurel PSD DA
20. Călin Ion PSD DA
21. Cherecheș Viorica PNL DA
22. Chichirău Cosette-Paula USR DA
23. Chiriac Viorel PSD DA
24. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
25. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
26. Cocoș Vasile PSD DA
27. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
28. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
29. Culeafă Mihai PNL DA
30. Cupă Ion ALDE DA
31. Dehelean Silviu USR DA
32. Dîrzu Ioan PSD DA
33. Dobre Victor Paul PNL DA
34. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
35. Drulă Cătălin USR DA
36. Dunava Costel Neculai PSD DA
37. Fădor Angelica PNL DA
38. Floroiu Ionel PSD DA
39. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
40. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
41. Ghilea Găvrilă PNL DA
42. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
43. Gudu Vasile PNL DA
44. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
45. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
46. Huncă Mihaela PSD DA
47. Ignat Miron Minoritati DA
48. Intotero Natalia-Elena PSD DA
49. Itu Cornel PSD DA
50. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
51. Lazăr Sorin PSD DA
52. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
53. Longher Victoria Minoritati DA
54. Lupașcu Costel PSD DA
55. Macovei Silviu Nicu PSD DA
56. Marica Petru-Sorin PSD DA
57. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
58. Meiroșu Marilena-Emilia PSD DA
59. Mihalescul Dumitru PNL DA
60. Mînzatu Roxana PSD DA
61. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
62. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
63. Munteanu Ioan PSD DA
64. Neagu Nicolae PNL DA
65. Neață Eugen PSD DA
66. Nicolae Andrei PSD DA
67. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
68. Nistor Laurențiu PSD DA
69. Niță Mihai ALDE DA
70. Niță Nicu PSD DA
71. Nosa Iuliu PSD DA
72. Olteanu Daniel PNL DA
73. Oprea Dumitru PNL DA
74. Oteșanu Daniela PSD DA
75. Paraschiv Rodica PSD DA
76. Pașcan Emil-Marius PMP DA
77. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
78. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD DA
79. Pop Andrei PSD DA
80. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
81. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
82. Rădulescu Alexandru PSD DA
83. Răduț Violeta PSD DA
84. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
85. Roman Florin-Claudiu PNL DA
86. Roșca Lucreția PSD DA
87. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
88. Sitterli Ovidiu-Ioan PSD DA
89. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
90. Stancu Florinel PSD DA
91. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
92. Șișcu George PNL DA
93. Șova Lucian PSD DA
94. Șovăială Constantin PNL DA
95. Ștefan Corneliu PSD DA
96. Ștefan Ion PNL DA
97. Tabugan Ion PMP DA
98. Terea Ioan PSD DA
99. Tripa Florin-Dan PSD DA
100. Tudor Beatrice PSD DA
101. Turcescu Robert-Nicolae PMP DA
102. Varga Vasile PNL DA
103. Vexler Silviu Minoritati DA
104. Vișan George-Gabriel PSD DA
105. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
106. Vlase Petru Gabriel PSD DA
107. Vlăducă Oana-Silvia PSD DA
108. Voicu Mihai Alexandru PNL DA
109. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti joi, 2 decembrie 2021, 20:33
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro