Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 21.03.2017 > 10:12 Versiunea pentru printare
Marți, 21 martie 2017, ora 10:12

Subiect vot: Retrimitere la comisie
PL 20/2017 Lege pentru completarea art.258 din Legea educației naționale nr.1/2011
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati
- prezenți:75 36 21 6 - 4 1 7
- voturi pentru (DA):74 35 21 6 - 4 1 7
- voturi împotrivă (NU):1 1 - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
2. Andronache Gabriel PNL DA
3. Anton Anton ALDE DA
4. Axinte Vasile PSD DA
5. Badea Leonardo PSD DA
6. Bica Dănuț PNL DA
7. Bodea Marius PNL DA
8. Botez Mihai-Cătălin USR DA
9. Bran-Voinea Ioana PSD DA
10. Calotă Florică Ică ALDE DA
11. Călin Ion PSD DA
12. Cherecheș Viorica PNL DA
13. Chichirău Cosette-Paula USR DA
14. Chiriac Viorel PSD DA
15. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
16. Cobuz Maricela PSD DA
17. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
18. Cupă Ion ALDE DA
19. Dobre Victor Paul PNL DA
20. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
21. Drulă Cătălin USR DA
22. Dunava Costel Neculai PSD DA
23. Fădor Angelica PNL DA
24. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
25. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
26. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
27. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
28. Gudu Vasile PNL DA
29. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
30. Intotero Natalia-Elena PSD DA
31. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
32. Lazăr Sorin PSD DA
33. Longher Victoria Minoritati DA
34. Macovei Silviu Nicu PSD DA
35. Marica Petru-Sorin PSD DA
36. Meiroșu Marilena-Emilia PSD NU
37. Mihalescul Dumitru PNL DA
38. Mînzatu Roxana PSD DA
39. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
40. Munteanu Ioan PSD DA
41. Neagu Nicolae PNL DA
42. Neață Eugen PSD DA
43. Nicolae Andrei PSD DA
44. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
45. Nistor Laurențiu PSD DA
46. Nosa Iuliu PSD DA
47. Olteanu Daniel PNL DA
48. Oteșanu Daniela PSD DA
49. Paraschiv Rodica PSD DA
50. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
51. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD DA
52. Pop Andrei PSD DA
53. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
54. Rădulescu Alexandru PSD DA
55. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
56. Roman Florin-Claudiu PNL DA
57. Roșca Lucreția PSD DA
58. Sitterli Ovidiu-Ioan PSD DA
59. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
60. Stamatian Vasile-Florin PNL DA
61. Stancu Florinel PSD DA
62. Șișcu George PNL DA
63. Șovăială Constantin PNL DA
64. Ștefan Corneliu PSD DA
65. Ștefan Ion PNL DA
66. Terea Ioan PSD DA
67. Tripa Florin-Dan PSD DA
68. Tudor Beatrice PSD DA
69. Turcescu Robert-Nicolae PMP DA
70. Varga Vasile PNL DA
71. Vexler Silviu Minoritati DA
72. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
73. Vlase Petru Gabriel PSD DA
74. Voicu Mihai Alexandru PNL DA
75. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti miercuri, 8 decembrie 2021, 14:42
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro