Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 21.03.2017 > 13:16 Versiunea pentru printare
Marți, 21 martie 2017, ora 13:16

Subiect vot: Vot final
Adoptare PL 348/2016 pentru completarea art.47 din Legea nr.230/2007 privind înființarea, organizarea și funcționarea asociațiilor de proprietari
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati
- prezenți:269 132 60 21 16 15 12 13
- voturi pentru (DA):269 132 60 21 16 15 12 13
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
3. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
4. Anastase Roberta Alma PNL DA
5. Andrei Alexandru-Ioan PSD DA
6. Andronache Gabriel PNL DA
7. Andrușcă Dănuț PSD DA
8. Anton Anton ALDE DA
9. Apjok Norbert UDMR DA
10. Avram Constantin ALDE DA
11. Axinte Vasile PSD DA
12. Babuș Radu PSD DA
13. Badea Leonardo PSD DA
14. Balan Ioan PNL DA
15. Balint Liviu-Ioan PMP DA
16. Banias Mircea Marius ALDE DA
17. Bălănescu Alexandru PSD DA
18. Bejinariu Eugen PSD DA
19. Bende Sándor UDMR DA
20. Benedek Zacharie UDMR DA
21. Bica Dănuț PNL DA
22. Birchall Ana PSD DA
23. Biro Zsolt-Istvan UDMR DA
24. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
25. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
26. Bodea Marius PNL DA
27. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
28. Bontea Vlad PSD DA
29. Boroianu Aurel-Robert PNL DA
30. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD DA
31. Botez Mihai-Cătălin USR DA
32. Bozianu Nicoleta-Cătălina PMP DA
33. Bran-Voinea Ioana PSD DA
34. Budăi Marius-Constantin PSD DA
35. Buican Cristian PNL DA
36. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
37. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
38. Burciu Cristina PSD DA
39. Calista Mara-Daniela PNL DA
40. Calotă Florică Ică ALDE DA
41. Căciulă Aurel PSD DA
42. Călin Ion PSD DA
43. Căprar Dorel-Gheorghe PSD DA
44. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
45. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE DA
46. Cherecheș Florica PNL DA
47. Cherecheș Viorica PNL DA
48. Chichirău Cosette-Paula USR DA
49. Chiriac Viorel PSD DA
50. Chiriță Dumitru PSD DA
51. Ciocan Dan PSD DA
52. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
53. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
54. Cobuz Maricela PSD DA
55. Cocoș Vasile PSD DA
56. Codreanu Constantin PMP DA
57. Constantin Daniel ALDE DA
58. Cosma Lavinia-Corina USR DA
59. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
60. Cristache Cătălin PMP DA
61. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati DA
62. Csoma Botond UDMR DA
63. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
64. Culeafă Mihai PNL DA
65. Cupșa Ioan PNL DA
66. Dan Nicușor Daniel USR DA
67. Dehelean Silviu USR DA
68. Dinu Cristina-Elena PSD DA
69. Dîrzu Ioan PSD DA
70. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
71. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
72. Dobrovie Matei-Adrian USR DA
73. Dragnea Nicolae-Liviu PSD DA
74. Drulă Cătălin USR DA
75. Dumitrache Ileana Cristina PSD DA
76. Dunava Costel Neculai PSD DA
77. Durbacă Eugen ALDE DA
78. Erdei Dolóczki István UDMR DA
79. Fădor Angelica PNL DA
80. Firczak Iulius Marian Minoritati DA
81. Florea Damian ALDE DA
82. Florea Oana-Consuela PSD DA
83. Floroiu Ionel PSD DA
84. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
85. Furic Iarco Minoritati DA
86. Furtună Mirela PSD DA
87. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
88. Gavrilă Camelia PSD DA
89. Gavrilescu Grațiela Leocadia ALDE DA
90. Gavriliță Bianca - Miruna PSD DA
91. Găină Mihăiță PSD DA
92. Georgescu Nicolae PSD DA
93. Gerea Andrei Dominic ALDE DA
94. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
95. Gheorghe Tinel PNL DA
96. Gheorghiu Bogdan PNL DA
97. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
98. Giugea Nicolae PNL DA
99. Goga Octavian PMP DA
100. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
101. Gudu Vasile PNL DA
102. Halici Nicușor PSD DA
103. Havrici Emanuel-Iuliu PSD DA
104. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
105. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
106. Huncă Mihaela PSD DA
107. Huțucă Bogdan-Iulian PNL DA
108. Iacomi Iulian PSD DA
109. Iancu Marius-Ionel PSD DA
110. Ibram Iusein Minoritati DA
111. Iftimie Neculai PSD DA
112. Ignat Miron Minoritati DA
113. Intotero Natalia-Elena PSD DA
114. Ion Stelian-Cristian USR DA
115. Ionescu George PNL DA
116. Ioniță Antoneta PNL DA
117. Iordache Florin PSD DA
118. Itu Cornel PSD DA
119. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
120. Jivan Luminița-Maria PSD DA
121. Kelemen Hunor UDMR DA
122. Korodi Attila UDMR DA
123. Kulcsár-Terza József-György UDMR DA
124. Lazăr Sorin PSD DA
125. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
126. Longher Victoria Minoritati DA
127. Lovin Dumitru ALDE DA
128. Lungu Tudorița PNL DA
129. Lupașcu Costel PSD DA
130. Lupescu Dumitru USR DA
131. Macovei Silviu Nicu PSD DA
132. Magyar Loránd-Bálint UDMR DA
133. Manole Petre-Florin PSD DA
134. Mareș Mara PNL DA
135. Marica Petru-Sorin PSD DA
136. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
137. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
138. Meiroșu Marilena-Emilia PSD DA
139. Mihalescul Dumitru PNL DA
140. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
141. Mînzatu Roxana PSD DA
142. Mocioalcă Ion PSD DA
143. Mohaci Mihai PSD DA
144. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
145. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
146. Movilă Petru PMP DA
147. Munteanu Ioan PSD DA
148. Mușoiu Ștefan PSD DA
149. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
150. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
151. Neagu Nicolae PNL DA
152. Neață Eugen PSD DA
153. Nechifor Cătălin-Ioan PSD DA
154. Nicoară Romeo Florin PNL DA
155. Nicolae Andrei PSD DA
156. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
157. Niță Mihai ALDE DA
158. Niță Nicu PSD DA
159. Nosa Iuliu PSD DA
160. Olar Corneliu PNL DA
161. Olteanu Daniel PNL DA
162. Oprea Dumitru PNL DA
163. Oprișcan Mihai Doru PNL DA
164. Oteșanu Daniela PSD DA
165. Palăr Ionel PNL DA
166. Pană Adriana-Doina PSD DA
167. Paraschiv Rodica PSD DA
168. Pașcan Emil-Marius PMP DA
169. Pau Radu - Adrian PSD DA
170. Petrea Gabriel PSD DA
171. Petric Octavian PSD DA
172. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
173. Pirtea Marilen - Gabriel PNL DA
174. Pistru Eusebiu-Manea PNL DA
175. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD DA
176. Pop Andrei PSD DA
177. Pop Georgian PSD DA
178. Pop Rareș Tudor USR DA
179. Popa Florin PSD DA
180. Popa Mihai Valentin PSD DA
181. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
182. Popescu Virgil-Daniel PNL DA
183. Preda Cezar-Florin PNL DA
184. Predoiu Marian-Cătălin PNL DA
185. Presură Alexandra PSD DA
186. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
187. Prișcă Răzvan Sorin PNL DA
188. Prună Cristina-Mădălina USR DA
189. Radu Anișoara PSD DA
190. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
191. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL DA
192. Rădulescu Alexandru PSD DA
193. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
194. Răduț Violeta PSD DA
195. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
196. Roman Florin-Claudiu PNL DA
197. Roman Ioan Sorin PSD DA
198. Romanescu Cristinel PNL DA
199. Roșca Lucreția PSD DA
200. Rotaru Alexandru PSD DA
201. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
202. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
203. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PNL DA
204. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
205. Sefer Cristian-George PMP DA
206. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
207. Seres Dénes UDMR DA
208. Sighiartău Robert-Ionatan PNL DA
209. Simion Lucian-Eduard PSD DA
210. Simonis Alfred - Robert PSD DA
211. Sitterli Ovidiu-Ioan PSD DA
212. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
213. Solomon Adrian PSD DA
214. Spânu Ion PSD DA
215. Stamatian Vasile-Florin PNL DA
216. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
217. Stancu Florinel PSD DA
218. Stativă Irinel Ioan PSD DA
219. Stănescu Alexandru PSD DA
220. Steriu Valeriu-Andrei PMP DA
221. Stoica Bogdan-Alin Minoritati DA
222. Stroe Ionuț-Marian PNL DA
223. Suciu Matei PSD DA
224. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
225. Surgent Marius-Gheorghe ALDE DA
226. Szabó Ödön UDMR DA
227. Șarapatin Elvira PSD DA
228. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
229. Șimon Gheorghe PSD DA
230. Șișcu George PNL DA
231. Șotcan Theodora PSD DA
232. Șova Lucian PSD DA
233. Șovăială Constantin PNL DA
234. Ștefan Corneliu PSD DA
235. Ștefan Ion PNL DA
236. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
237. Tabugan Ion PMP DA
238. Tănăsescu Alina-Elena PSD DA
239. Terea Ioan PSD DA
240. Tîlvăr Angel PSD DA
241. Todor Adrian PSD DA
242. Toma Ilie PSD DA
243. Tomac Eugen PMP DA
244. Tripa Florin-Dan PSD DA
245. Trușcă Constantin PSD DA
246. Tudor Beatrice PSD DA
247. Turcescu Robert-Nicolae PMP DA
248. Tușa Adriana Diana PSD DA
249. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
250. Varga Glad-Aurel PNL DA
251. Varga Vasile PNL DA
252. Vasilescu Lia Olguța PSD DA
253. Vasilică Radu Costin PSD DA
254. Vass Levente UDMR DA
255. Văcaru Alin Vasile PSD DA
256. Velcea Nicolae PSD DA
257. Vexler Silviu Minoritati DA
258. Vișan George-Gabriel PSD DA
259. Vîlceanu Dan PNL DA
260. Vîrză Mihăiță PSD DA
261. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
262. Vlase Petru Gabriel PSD DA
263. Vlăducă Oana-Silvia PSD DA
264. Voicu Mihai Alexandru PNL DA
265. Vosganian Varujan ALDE DA
266. Weber Mihai PSD DA
267. Zainea Cornel USR DA
268. Zamfira Constantin-Cătălin PSD DA
269. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti miercuri, 8 decembrie 2021, 15:05
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro