Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 31.05.2022 > 11:44 Versiunea pentru printare
Marți, 31 mai 2022, ora 11:44

Subiect vot: Prezență - Verificare prezenta
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR AUR UDMR Minoritati Neafil.
- prezenți:206 71 50 37 18 13 6 11

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achimaș-Cadariu Patriciu-Andrei PSD
2. Adomnicăi Mirela Elena PSD
3. Albișteanu Mihail AUR
4. Albotă Emil-Florin PSD
5. Alda Adrian PSD
6. Alexe Florin-Alexandru PNL
7. Andrei Alexandru-Ioan PNL
8. Andronache Gabriel PNL
9. Apostol Alin-Gabriel USR
10. Atanasiu Onuț Valeriu PNL
11. Avrămescu Gabriel-Ioan PNL
12. Axinia Adrian-George AUR
13. Badea Iulian-Alexandru PSD
14. Badea Mihai-Alexandru USR
15. Balan Ioan PNL
16. Balint Liviu-Ioan PNL
17. Banias Mircea Marius PNL
18. Barbu Costel PNL
19. Barbu Florin-Ionuț PSD
20. Barna Ilie Dan USR
21. Bălășoiu Aurel PSD
22. Băltărețu Viorel USR
23. Bende Sándor UDMR
24. Benedek Zacharie UDMR
25. Benga Tudor - Vlad USR
26. Bîlcea Ovidiu-Sergiu PNL
27. Bîrcă Constantin PSD
28. Blaga Daniel-Codruț USR
29. Bota Călin-Ioan PNL
30. Botez Mihai-Cătălin USR
31. Bucura-Oprescu Simona PSD
32. Budăi Marius-Constantin PSD
33. Buican Cristian PNL
34. Buicu Corneliu-Florin PSD
35. Bulai Oana-Gianina PSD
36. Burciu Cristina PNL
37. Calista Mara-Daniela PNL
38. Calotă Florică Ică PNL
39. Cazan Laurențiu-Nicolae PNL
40. Căuș Vasile-Aurel PNL
41. Chira Claudiu-Martin -
42. Chirilă Virgil Alin PSD
43. Ciofu Cătălina PNL
44. Ciolacu Ion-Marcel PSD
45. Coarnă Dumitru -
46. Constantin Daniel PNL
47. Cristescu Radu-Mihai PSD
48. Cristian Brian USR
49. Csoma Botond UDMR
50. Cupșa Ioan PNL
51. Damian Romulus-Marius PSD
52. Drancă Andrei-Iulian USR
53. Drulă Cătălin USR
54. Dumitrache Ileana Cristina PSD
55. Dumitru Florian-Emil PNL
56. Enachi Raisa AUR
57. Farago Petru UDMR
58. Fălcoi Nicu USR
59. Fechet Mircea PNL
60. Feodor Silviu Minoritati
61. Fifor Mihai-Viorel PSD
62. Florea Oana-Consuela PSD
63. Flucuș Dumitru AUR
64. Focșa Dumitru-Viorel AUR
65. Folescu Cornel-Vasile PSD
66. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
67. Gavrilescu Grațiela Leocadia PSD
68. Georgescu Nicolae PSD
69. Gheba Daniel-Sorin USR
70. Gheorghe Andrei Daniel PNL
71. Giurgiu Adrian USR
72. Gîdei Laurențiu-Viorel PSD
73. Grădinaru Radu-Vicențiu AUR
74. Grecu Ion-Cătălin PSD
75. Grindeanu Sorin Mihai PSD
76. Gudu Michael PNL
77. Hărătău Elena PNL
78. Hurduzeu Florin-Silviu PSD
79. Huțucă Bogdan-Iulian PNL
80. Iancu Marius-Ionel PSD
81. Ichim Cristian-Paul USR
82. Ignat Ion-Alin-Dan PNL
83. Ilie Victor USR
84. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
85. Intotero Natalia-Elena PSD
86. Ion Stelian-Cristian USR
87. Ionescu George -
88. Ivan Bogdan-Gruia PSD
89. Ivănuță Cristian-Daniel AUR
90. Kelemen Attila UDMR
91. Kiss János PNL
92. Kocsis-Cristea Alexandru -
93. Kolcsár Anquetil-Károly UDMR
94. Könczei Csaba UDMR
95. Ladányi László-Zsolt UDMR
96. Lasca Mihai Ioan -
97. Lazăr Ion-Marian USR
98. Lazăr Teodor USR
99. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
100. Longher Ghervazen Minoritati
101. Lőrincz Ștefan-Iulian USR
102. Lungoci Dumitru-Lucian PSD
103. Lupu Andrei-Răzvan USR
104. Macovei Silviu Nicu PSD
105. Magyar Loránd-Bálint UDMR
106. Manea Cătălin-Zamfir Minoritati
107. Mang Ioan PSD
108. Marin Laurențiu-Daniel PSD
109. Mărculescu Dumitru PNL
110. Mărgărit Mitică-Marius PSD
111. Miftode Marius-Andrei USR
112. Mihalcea Remus-Gabriel PSD
113. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
114. Miklós Zoltán UDMR
115. Mina Marian PSD
116. Mircea Florin PSD
117. Mitrea Dumitrina AUR
118. Miuțescu Gheorghe Adrian -
119. Moisin Radu-Marin PNL
120. Moldovan Sorin-Dan PNL
121. Molnar Ervin PNL
122. Molnar Radu-Iulian USR
123. Muncaciu Sorin-Titus AUR
124. Munteanu Remus PSD
125. Nagy Vasile AUR
126. Năcuță Sorin PNL
127. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
128. Neagu Denisa-Elena USR
129. Neață Eugen PSD
130. Niță Nicu PSD
131. Ostaficiuc Marius-Eugen PSD
132. Oteșanu Daniela PSD
133. Özmen Oana-Marciana USR
134. Paladi George-Adrian PSD
135. Pambuccian Varujan Minoritati
136. Panait Radu USR
137. Paraschiv Rodica PSD
138. Pavelescu Nicolae PSD
139. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
140. Piper-Savu Florin PSD
141. Pirtea Marilen - Gabriel PNL
142. Polițeanu Mihai-Laurențiu USR
143. Pop Darius AUR
144. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
145. Popica Eduard-Andrei PSD
146. Predescu Ana-Loredana PSD
147. Predoiu Marian-Cătălin PNL
148. Prișcă Răzvan Sorin PNL
149. Prună Cristina-Mădălina USR
150. Prunean Alin-Costel USR
151. Pușcașu Lucian-Florin AUR
152. Rasaliu Marian-Iulian PSD
153. Rizea Cristina Camelia USR
154. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
155. Roman Florin-Claudiu PNL
156. Roșca Mircea PNL
157. Rujan Dumitru PNL
158. Rusu Daniel-Gheorghe -
159. Sandu Viorica PSD
160. Sas Lóránt-Zoltan USR
161. Sărmaș Ioan-Sabin PNL
162. Scripnic Lilian AUR
163. Seidler Cristian-Gabriel USR
164. Seres Dénes UDMR
165. Simion George-Nicolae AUR
166. Simonis Alfred - Robert PSD
167. Solomon Adrian PSD
168. Stancu Paul PSD
169. Stativă Irinel Ioan PSD
170. Stoian Maria PNL
171. Stoica Ciprian-Titi AUR
172. Stoica Diana USR
173. Stoica Ștefan-Bucur PNL
174. Szabó Ödön UDMR
175. Șandru Cosmin PNL
176. Șerban Ciprian-Constantin PSD
177. Șerban Gianina AUR
178. Șlincu Dan-Constantin PSD
179. Șoldan Gheorghe PSD
180. Șovăială Constantin -
181. Ștefan Ion -
182. Tanasă Dan AUR
183. Tănase Antonel -
184. Tătaru Nelu PNL
185. Terente Eugen USR
186. Thellmann Christine PNL
187. Toader Bogdan-Andrei PSD
188. Tobă Francisc -
189. Toda Daniel-Liviu USR
190. Toma Vasilică PSD
191. Trăilă Cristina PNL
192. Tudorache Daniel PSD
193. Tuhuț Radu-Marcel PSD
194. Turcan Raluca PNL
195. Tușa Adriana Diana PSD
196. Tuță George-Cristian PNL
197. Țachianu Marian PSD
198. Țepeluș Laurențiu-Cristinel PSD
199. Țoiu Oana-Silvia USR
200. Vecerdi Cristina-Agnes PNL
201. Volosatîi Boris AUR
202. Vulpescu Ioan PSD
203. Weber Mihai PSD
204. Zakarias Zoltán UDMR
205. Zetea Gabriel-Valer PSD
206. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti joi, 2 februarie 2023, 0:27
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro