Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 02.03.2006 > 10:28 Versiunea pentru printare
Joi, 2 martie 2006, ora 10:28

Poziție pe
ordinea de zi:
4
Subiect vot: Art. 34 alin. 1, în redactarea comisiei
PL 11/2006 Proiect de lege pentru aprobarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr. 152/2005 privind prevenirea și controlul integrat al poluării
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PRM PD-L UDMR PC Minoritati Neafil.
- prezenți:137 26 37 17 26 17 7 4 3
- voturi pentru (DA):135 24 37 17 26 17 7 4 3
- voturi împotrivă (NU):1 1 - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:1 1 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Zegrean Augustin PD-L DA
2. Zamfirescu Dan Dumitru PRM DA
3. Zaharia Claudius Mihail PNL DA
4. Vlădoiu Aurel PSD DA
5. Vasilescu Lia Olguța PRM DA
6. Vainer Aurel Minoritati DA
7. Ungureanu Valeriu Alexandru PSD DA
8. Ungureanu Petre PNL DA
9. Uioreanu Horea-Dorin PNL DA
10. Toró Tiberiu UDMR DA
11. Toma Horia-Victor PNL DA
12. Timar Liviu PSD DA
13. Tamás Sándor UDMR DA
14. Tabără Valeriu PD-L DA
15. Știrbeț Cornel PNL DA
16. Szekely Levente Csaba UDMR DA
17. Strungă Emil PNL DA
18. Străchinaru Petre PD-L DA
19. Sóki Béla UDMR DA
20. Sirețeanu Mihail PSD DA
21. Silaghi Ovidiu Ioan PNL DA
22. Seres Dénes UDMR DA
23. Semcu Adrian Emanuil PNL DA
24. Scutaru Adrian George PNL DA
25. Săpunaru Nini PNL DA
26. Sasu Ion PSD DA
27. Sandu Gabriel PNL DA
28. Rușanu Dan Radu PNL DA
29. Rusu Mihaela Adriana PSD -
30. Rus Ioan Aurel PRM DA
31. Romanescu Marcel Laurențiu PD-L DA
32. Rădulescu Cristian PD-L DA
33. Radan Mihai Minoritati DA
34. Pușcă Mircea Valer PNL DA
35. Pupeză Viorel PSD DA
36. Preda Ion PNL DA
37. Preda Cezar-Florin PD-L DA
38. Popp Cosmin Gabriel PD-L DA
39. Popescu Ionica Constanța PC DA
40. Popa Daniela PC DA
41. Popa Cornel PNL DA
42. Plumb Rovana PSD DA
43. Petrea Constantin PD-L DA
44. Paveliu Marian Sorin PNL DA
45. Pardău Dumitru PNL DA
46. Ovidenie Costel - DA
47. Nosa Iuliu PSD DA
48. Nistoran Dorin-Liviu PD-L DA
49. Nicula Vasile Cosmin PSD NU
50. Nedelcu Gabriela PSD DA
51. Nassar Rodica PSD DA
52. Munteanu Ioan PSD DA
53. Movilă Petru PD-L DA
54. Momanu Corneliu PNL DA
55. Moisoiu Adrian PRM DA
56. Mocănescu Coloros Dan Constantin - DA
57. Mocanu Vasile PSD DA
58. Mocanu Alexandru PD-L DA
59. Mînzînă Ion PRM DA
60. Miuțescu Gheorghe Adrian PNL DA
61. Miroșeanu Liviu Alexandru PD-L DA
62. Mironescu Laurențiu PD-L DA
63. Mircea Costache PRM DA
64. Mihei Andrian-Sirojea PC DA
65. Merka Adrian-Miroslav Minoritati DA
66. Merce Ilie PRM DA
67. Mărculeț Petrescu Mira Anca Victoria PRM DA
68. Mănescu Rareș Șerban PNL DA
69. Mălaimare Mihai Adrian PNL DA
70. Máté András-Levente UDMR DA
71. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
72. Marin Constantin PSD DA
73. Manta Pantelimon PC DA
74. Lambrino Radu PD-L DA
75. Lakatos Petru UDMR DA
76. Kovacs Attila UDMR DA
77. Kónya-Hamar Sándor UDMR DA
78. Király Andrei-Gheorghe UDMR DA
79. Kelemen Hunor UDMR DA
80. Kelemen Atilla-Béla-László UDMR DA
81. Iriza Marius PRM DA
82. Iliescu Valentin Adrian PD-L DA
83. Igaș Traian Constantin PD-L DA
84. Iacob Ridzi Monica Maria PD-L DA
85. Hoinaru Marian PNL DA
86. Hoban Ioan PNL DA
87. Hellvig Eduard Raul PC DA
88. Gubandru Aurel PSD DA
89. Grosaru Mircea Minoritati DA
90. Ghișe Ioan PNL DA
91. Gheorghiof Titu Nicolae PNL DA
92. Gerea Andrei Dominic PNL DA
93. Găleteanu Monalisa PSD DA
94. Gabor Gheorghe PNL DA
95. Furo Iuliu Ioan PRM DA
96. Frâncu Emilian Valentin PNL DA
97. Fenechiu Relu PNL DA
98. Fârșirotu Vladimir Mircea PRM DA
99. Faina Constantin PC DA
100. Erdei Dolóczki István UDMR DA
101. Duțu Stelian PD-L DA
102. Dușa Mircea PSD DA
103. Dumitriu Dragoș Petre PRM DA
104. Dumitrescu Zamfir PSD DA
105. Crețu Gabriela PSD DA
106. Crăciunescu Grigore PNL DA
107. Constantinescu Viorel PSD DA
108. Ciopraga Mircea PNL DA
109. Ciontu Corneliu - DA
110. Ciocâlteu Alexandru PD-L DA
111. Chiș Filonaș PSD DA
112. Câmpanu Liviu PNL DA
113. Călin Ion PSD DA
114. Calimente Mihăiță PNL DA
115. Buzea Cristian Valeriu PRM DA
116. Bușoi Cristian Silviu PNL DA
117. Buda Daniel PD-L DA
118. Buciu Angela PRM DA
119. Bruchental-Pop Ionela PD-L DA
120. Brînză William Gabriel PD-L DA
121. Bónis István UDMR DA
122. Bolcaș Lucian Augustin PRM DA
123. Boeriu Valeriu-Victor PNL DA
124. Bîrsan Iulian-Gabriel PD-L DA
125. Bentu Dumitru PSD DA
126. Bardan Cornel Ștefan PD-L DA
127. Baban Ștefan PRM DA
128. Avram Dumitru PRM DA
129. Asztalos Ferenc UDMR DA
130. Antal Árpád-András UDMR DA
131. Andronescu Ecaterina PSD DA
132. Andreica Romică PNL DA
133. Andon Sergiu PC DA
134. Anastase Roberta Alma PD-L DA
135. Almăjanu Marin PNL DA
136. Albu Gheorghe PD-L DA
137. Adomnicăi Mirela Elena PSD DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 18 ianuarie 2020, 17:17
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro