Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 11.09.2012 > 12:52 Versiunea pentru printare
Marți, 11 septembrie 2012, ora 12:52

Subiect vot: Prezență
Centralizator:Total PD-L PSD PNL UDMR Mino. Prog. Neafil.
- prezenți:235 76 73 46 18 14 5 3

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Albu Gheorghe PD-L
2. Alecu Valeriu PD-L
3. Almăjanu Marin PNL
4. Amet Aledin Mino.
5. Andon Sergiu PNL
6. Andronache Gabriel PD-L
7. Antal István UDMR
8. Antochi Gheorghe PSD
9. Apostolache Mihai Cristian PD-L
10. Ardeleanu Sanda-Maria PD-L
11. Atanasiu Teodor PNL
12. Avram Marian -
13. Axenie Carmen PD-L
14. Balan Ioan PD-L
15. Balcan Viorel PNL
16. Banu Mihai PD-L
17. Barbu Sulfina PD-L
18. Bădălan Eugen PD-L
19. Bădulescu Adrian PD-L
20. Bărbulescu Daniel-Ionuț PSD
21. Bejinariu Eugen PSD
22. Berci Vasile PNL
23. Béres Ștefan Vasile UDMR
24. Blaga Iosif Veniamin PD-L
25. Boabeș Dumitru PSD
26. Bobeș Marin PSD
27. Bode Lucian Nicolae PD-L
28. Boghicevici Claudia PD-L
29. Borbély László UDMR
30. Bordeianu Dan PNL
31. Bostan Emil Prog.
32. Botiș Ioan-Nelu PD-L
33. Boureanu Cristian Alexandru PD-L
34. Brătianu Matei Radu PSD
35. Brînză William Gabriel PD-L
36. Buciuta Ștefan Mino.
37. Bud Nicolae PD-L
38. Buda Daniel PD-L
39. Budurescu Daniel-Stamate PNL
40. Buhăianu-Obuf Cătălin Ovidiu PSD
41. Buican Cristian PNL
42. Burcău Doina PSD
43. Burnei Ion PSD
44. Buta Sorin Gheorghe PD-L
45. Calimente Mihăiță PNL
46. Canacheu Costică PD-L
47. Cantaragiu Bogdan PD-L
48. Cazan Mircea-Vasile PNL
49. Călian Petru PD-L
50. Călin Ion PSD
51. Cărare Viorel PD-L
52. Câmpeanu Mariana PNL
53. Chircu Doinița-Mariana PD-L
54. Chirilă Constantin PD-L
55. Chiriță Dumitru PSD
56. Chiuariu Tudor-Alexandru PNL
57. Ciobanu Gheorghe PSD
58. Ciocan Gheorghe PSD
59. Cionca-Arghir Iustin-Marinel PD-L
60. Ciucă Liviu-Bogdan PNL
61. Ciuhodaru Tudor Prog.
62. Coclici Radu Eugeniu PSD
63. Covaci Dorel PSD
64. Cristea Victor PSD
65. Croitoru Cătălin PSD
66. Damian Ioan PSD
67. Dascălu Constantin PD-L
68. Dobre Cristina Elena PD-L
69. Dobre Victor Paul PNL
70. Donțu Mihai-Aurel PNL
71. Dragomir Gheorghe PNL
72. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
73. Drăghici Sonia-Maria PSD
74. Drăgulescu Iosif Ștefan PD-L
75. Dugulescu Marius Cristinel PD-L
76. Dumitrescu Cristian-Sorin PSD
77. Dumitrică George Ionuț PNL
78. Dumitru Georgică PNL
79. Dumitru Ion PSD
80. Dușa Mircea PSD
81. Edler András György UDMR
82. Erdei Dolóczki István UDMR
83. Farago Petru UDMR
84. Farkas Anna-Lili UDMR
85. Firczak Gheorghe Mino.
86. Florea Damian PNL
87. Florescu Adrian PD-L
88. Gabor Gheorghe PNL
89. Ganț Ovidiu Victor Mino.
90. Gavrilescu Grațiela Leocadia PNL
91. Geantă Florian Daniel PD-L
92. Georgescu Filip PSD
93. Gerea Andrei Dominic PNL
94. Gheorghe Tinel PD-L
95. Gherasim Vasile PD-L
96. Ghiță Cornel PD-L
97. Ghiță-Eftemie Stelian PD-L
98. Ghiveciu Marian PSD
99. Giurgiu Mircia -
100. Gliga Vasile Ghiorghe PSD
101. Göndör Marius-Sorin PD-L
102. Gorghiu Alina-Ștefania PNL
103. Gospodaru Gabriel-Dan PD-L
104. Grama Horia PSD
105. Grosaru Mircea Mino.
106. Gurzău Adrian PD-L
107. Gust Băloșin Florentin PSD
108. Hogea Gheorghe PNL
109. Holban Titi PNL
110. Holdiș Ioan PD-L
111. Iancu Iulian PSD
112. Ibram Iusein Mino.
113. Ignat Miron Mino.
114. Iordache Florin PSD
115. Iordache Luminița Prog.
116. Itu Cornel PSD
117. Jipa Florina Ruxandra PSD
118. Jolța Nicolae PD-L
119. Kelemen Atilla-Béla-László UDMR
120. Kelemen Hunor UDMR
121. Kerekes Károly UDMR
122. Korodi Attila UDMR
123. Kötő Iosif UDMR
124. Leșe Doru Brașoan PD-L
125. Lubanovici Mircea PD-L
126. Luca Ciprian-Florin PSD
127. Lup Silvestru Mircea PSD
128. Lupu Mihai PNL
129. Macaleți Costică PSD
130. Marian Dan Mihai PD-L
131. Marinescu Antonella PSD
132. Martin Eduard-Stelian PSD
133. Márton Árpád-Francisc UDMR
134. Máté András-Levente UDMR
135. Merka Adrian-Miroslav Mino.
136. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
137. Mircovici Niculae Mino.
138. Mitrea Manuela PSD
139. Mocanu Adrian PSD
140. Mocanu Vasile PSD
141. Mocioalcă Ion PSD
142. Morega Dan Ilie -
143. Motreanu Dan-Ștefan PNL
144. Movilă Petru PD-L
145. Munteanu Ioan PSD
146. Mustea-Șerban Răzvan PD-L
147. Nassar Rodica PSD
148. Neculai Marius PD-L
149. Negruț Clement PD-L
150. Nica Nicolae-Ciprian PSD
151. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL
152. Nistor Laurențiu PSD
153. Niță Constantin PSD
154. Nițu Adrian Henorel PD-L
155. Nosa Iuliu PSD
156. Olosz Gergely UDMR
157. Oltean Ioan PD-L
158. Oprișcan Mihai Doru PD-L
159. Orban Ludovic PNL
160. Pál Árpád UDMR
161. Palașcă Viorel PNL
162. Paleologu Theodor PD-L
163. Pambuccian Varujan Mino.
164. Panțîru Tudor PSD
165. Pardău Dumitru PNL
166. Păun Nicolae Mino.
167. Pâslaru Florin-Costin PSD
168. Petrescu Cristian PD-L
169. Petrescu Petre PSD
170. Plăiașu Gabriel PNL
171. Pocora Cristina-Ancuța PNL
172. Pop Georgian PSD
173. Popa Florian PSD
174. Popa Octavian-Marius PNL
175. Popeangă Vasile PSD
176. Popescu Adrian PD-L
177. Popescu Cosmin Mihai PD-L
178. Popescu-Tăriceanu Călin Constantin Anton PNL
179. Popov Dușan Mino.
180. Postolachi Florin PD-L
181. Potor Călin PNL
182. Rățoi Neculai PSD
183. Rebenciuc Neculai PD-L
184. Resmeriță Cornel-Cristian PSD
185. Rizea Cristian PSD
186. Rogin Marius PD-L
187. Roman Gheorghe PSD
188. Roman Ioan Sorin PSD
189. Roșca Lucreția PSD
190. Săpunaru Nini PNL
191. Scutaru Adrian George PNL
192. Seremi Ștefan PD-L
193. Seres Dénes UDMR
194. Socaciu Victor PSD
195. Solomon Adrian PSD
196. Stan Ioan PSD
197. Stan Ion PSD
198. Stavrositu Maria PD-L
199. Stoica Mihaela PD-L
200. Stragea Sorin Constantin PSD
201. Stroe Ionuț-Marian PNL
202. Stroe Mihai PD-L
203. Stroian Toader PD-L
204. Surpățeanu Mihai PD-L
205. Șandru Mihaela Ioana PD-L
206. Ștefan Viorel PSD
207. Știrbeț Cornel PD-L
208. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
209. Tabără Valeriu PD-L
210. Taloș Gheorghe-Mirel PNL
211. Tătaru Florin-Cristian PSD
212. Tîlvăr Angel PSD
213. Toader Mircea-Nicu PD-L
214. Trășculescu Alin Silviu PD-L
215. Tudose Mihai PSD
216. Tușa Adriana Diana PNL
217. Țaga Claudiu Prog.
218. Țintean Ioan PNL
219. Țîmpău Radu Bogdan PNL
220. Țurea Răzvan Prog.
221. Udrea Elena Gabriela PD-L
222. Uricec Eugen Constantin PSD
223. Vainer Aurel Mino.
224. Varga Attila UDMR
225. Varga Lucia-Ana PNL
226. Vișan Gelu PD-L
227. Vîlcu Samoil PD-L
228. Vladu Iulian PD-L
229. Vlase Petru Gabriel PSD
230. Vlădoiu Aurel PSD
231. Voicu Mădălin-Ștefan PSD
232. Zamfirescu Sorin Ștefan PD-L
233. Zătreanu Dan-Radu PD-L
234. Zisopol Dragoș Gabriel Mino.
235. Zoicaș Gheorghe PNL

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 27 februarie 2020, 7:49
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro