Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2020-prezent > Camera Deputaților > Comisii > Industrii Versiunea pentru printare
2020-prezent

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al
comisiei din data
1. Președinte Bende Sándor UDMR  
2. Vicepreședinți Mang Ioan PSD  
3.   Prună Cristina-Mădălina USR  
4.   Roșca Mircea PNL  
5.   Toma Ilie PSD  
6. Secretari Özmen Oana-Marciana USR  
7.   Trif Bogdan Gheorghe PSD  
8. Membri Aelenei Dănuț AUR 01.02.2021
9.   Alexe Florin-Alexandru PNL  
10.   Băltărețu Viorel USR  
11.   Cătăuță Ana-Maria PSD  
12.   Manta Claudiu PSD  
13.   Mărculescu Dumitru PNL  
14.   Miruță Radu-Dinel USR 24.02.2021
15.   Miuțescu Gheorghe Adrian Neafiliați  
16.   Neagu Denisa-Elena USR  
17.   Popa Radu Mihai PSD  
18.   Popescu Virgil-Daniel PNL  
19.   Popescu Vlad-Piedone PSD  
20.   Predescu Ana-Loredana PSD  
21.   Pușcașu Lucian-Florin AUR 01.02.2021
22.   Sas Lóránt-Zoltan USR  
23.   Stoica Elena PSD  
24.   Tuță George-Cristian PNL 15.12.2021

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
până în data
1. Plăiașu Gabriel Neafiliați 07.12.2021
2. Ștefan Ion Neafiliați 07.12.2021

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti sâmbătă, 22 ianuarie 2022, 8:25
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro