Curriculum Vitae
Activitate parlamentară
2012-2016 (dep.)
2000-2004 (dep.)
inițiative legislative
comisii de mediere
întrebări și interpelări
moțiuni
luări de cuvânt în plen
 
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2000-2004 > Camera Deputaților > Marin Anton > Propuneri legislative Versiunea pentru printare

Marin ANTON
Propuneri legislative initiate în legislatura 2000-2004

Nr.
crt.
PL înregistrat la Titlu Stadiu
Camera
Deputatilor
Senat
1. 181/03.03.2003   Propunere legislativă privind susținerea sporului demografic natural prin protejarea mamelor care au născut și au păstrat în îngrijire trei sau mai mulți copii respinsa
definitiv
2. 227/17.03.2003 L297/2003 Propunere legislativă de revizuire a Constituției României Lege 429/2003
3. 236/19.04.2004 L427/2004 Propunere legislativă privind modificarea și completarea Legii nr.215/2001 - Legea administrației publice locale respinsa
definitiv
4. 369/27.06.2001   Propunere legislativă privind reglementarea relațiilor de muncă (Codul muncii). respinsa
definitiv
5. 607/01.10.2003   Propunere legislativă privind modificarea Legii nr.19/2000 privind sistemul public de pensii și alte drepturi de asigurări sociale, din 1 aprilie 2000, cu modificările ulterioare retrasa
de catre initiator
6. 642/20.10.2003 L132/2004 Propunere legislativă privind declararea ca oraș a comunei Popești-Leordeni, județul Ilfov Lege 86/2004
7. 693/10.11.2004 L686/2004 Propunere legislativă privind modificarea și completarea Legii nr.19/2000 privind sistemul public de pensii și alte drepturi de asigurări sociale retrasa
de catre initiator
8. 731/10.12.2003 L131/2004 Propunere legislativă privind declararea ca oraș a comunei Voluntari, județul Ilfov Lege 87/2004

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti luni, 24 ianuarie 2022, 12:31
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro