Silviu-Titus PĂUNESCU
Sinteza activitatii parlamentare în legislatura 2020-prezent

DEPUTAT
ales deputat în circumscriptia electorala nr.23 IALOMIȚA
data validarii: 21 decembrie 2020 - HCD nr.70/2020

Formatiunea politica:
AUR-Alianța pentru Unirea Românilor

Grupul parlamentar:
Grupul parlamentar AUR 

Comisii permanente
Comisia pentru buget, finanțe și bănci (din sep. 2021)
Comisia pentru tehnologia informației și comunicațiilor (din feb. 2021)
Comisia pentru agricultură, silvicultură, industrie alimentară și servicii specifice (feb. - sep. 2021)

Comisii permanente comune
Comisia parlamentară a revoluționarilor din Decembrie 1989 - Secretar

Grupuri de prietenie cu Parlamentele altor state:
 Grupul parlamentar de prietenie cu Republica Libaneză 

Biroul parlamentar:
Amara, Str. Alexandru Ion, bl.C, parter, camera 1, jud. Ialomița