Curriculum Vitae
Activitate parlamentară
2008-2012 (dep.)
2000-2004 (dep.)
inițiative legislative
comisii de mediere
luări de cuvânt în plen
1996-2000 (dep.)
 
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2000-2004 > Camera Deputaților > Gheorghe Ana > Propuneri legislative Versiunea pentru printare

Gheorghe ANA
Propuneri legislative initiate în legislatura 2000-2004

Nr.
crt.
PL înregistrat la Titlu Stadiu
Camera
Deputatilor
Senat
1. 182/03.04.2002   Propunere legislativă privind organizarea și funcționarea serviciilor de pază, transporturi speciale și investigații clasata cu prevederi
preluate de
PL nr.295/2002
2. 227/17.03.2003 L297/2003 Propunere legislativă de revizuire a Constituției României Lege 429/2003
3. 447/30.06.2004 L649/2004 Propunere legislativă privind declararea ca oraș a comunei Răcari, județul Dâmbovița Lege 543/2004
4. 475/30.09.2002 L130/2003 Propunere legislativă privind înființarea comunei Vlădeni, județul Dâmbovița Lege 170/2003
5. 476/30.09.2002 L163/2003 Propunere legislativă privind declararea ca municipiu a orașului Moreni, județul Dâmbovița Lege 259/2003
6. 559/08.10.2001 L200/2002 Propunere legislativă privind înființarea comunei Vulcana Pandele, județul Dâmbovița. Lege 431/2002
7. 604/11.10.2004 L487/2004 Proiect de Lege pentru modificarea și completarea Ordonanței Guvernului nr.2/2001 privind regimul juridic al contravențiilor Lege 526/2004

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti marți, 25 ianuarie 2022, 14:03
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro